02
İPARA FARKI İNDİRİM DÜNYASI / 1 MİLYON MÜŞTERİ / ÖZEL KARTLAR

iPara’nın ayrıcalıklarla dolu
İndirim Dünyası’na Hoşgeldiniz!

Hemen siz de iParalı olun, aylık 4.000 TL'ye varan tasarruf ettiren, giderlerinizi düşünen ve düşüren ayrıcalıklı bir platform olan İndirim Dünyası'ndan yararlanın! Hemen Başvurmak için Tıklayın!

*4000 TL'ye varan tasarruf; ayda en az 2 depo akaryakıt, haftalık en az 200 adet kargo, en az 300 adet maske, e-fatura sistemine geçiş işlemlerine göre hesaplanmıştır.

İndirim Dünyası
01.07.2020

iPara Üye İşyerlerine Özel ParafSoft Kampanyası!

250 TL ANINDA İNDİRİMLİ ! E-Ticaret Paketleri Kampanya Detayları:

1- iPara müşterileri paket alım ücretinde belirlenen paketlerde 250 TL indirimle paket alma hakkına sahip olacaktır. İndirimler parafsoft.com da yer alan seçili paketlerin mevcut fiyatları üzerinden düşülecektir. indirim uygulanacak paketleri parafsoft.com üzerinden danışabilirsiniz.

2- Bir şirket adına yanlızca bir defa indirim kullanılabilir.

3- Paket dahilinde özel oran ile iPara sanal pos kullanımı.

4- SSL + hosting + yedekleme + teknik destek paketler dahilinde ücretsizdir.

5- Ürün ekleme limiti / trafik limiti / sürpriz faturalandırma yoktur.

6- Sistemle birlikte %100 mobil uyumlu tema web – mobil kullanım imkanı.

  • Kampanyaya daha önce parafsoft.com’dan alınmış kayıtlı olmayan bir alan adı ve şirket ile başvurular geçerli olacaktır. Mevcut kullanımda olan veya daha önce kullanılmış olan şirketlere ve domainlere paket alımı / geçişi olmayacaktır.
  • iPara eski / yeni tüm müşteriler için geçerli olacaktır.
  • ParafSoft yıllık paketlerin ilk yıl ücretinde indirim sağlanacaktır yenileme ücretleri liste fiyatlarından geçerli olacaktır.

* İndirimli fiyatlardan yararlanmak için mevcut iPara müşterilerinin linke tıklayıp, Kurum Paneli’nden giriş yapmaları gerekmektedir.

* İndirimden yararlanmak isteyen yeni iPara müşterilerinin ise linke tıklayıp, hemen başvur butonundan üyelik taleplerini iletmeleri gerekmektedir.

*Başvurunuzu yaptıktan sonra ilgili ekiplerimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.

*iPara ve İş Ortakları kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

*ParafSoft yıllık paketlerin ilk yıl ücretinde indirim sağlanacaktır yenileme ücretleri liste fiyatlarından geçerli olacaktır.