02
İPARA FARKIİNDİRİM DÜNYASI / 1 MİLYON MÜŞTERİ / ÖZEL KARTLAR

Güvenlik

Güvenliğiniz bizim için önemli, bu nedenle aşağıdaki konularda dikkatli olmanızı ve gelebilecek şüpheli işlemlerde bizimle +90 212 274 72 72 numaralı telefondan direkt irtibata geçmenizi rica ediyoruz.

Güvenlik Duyurusu:

iPara tarafından, internette işlem yapabilmeniz için sizden hiçbir zaman TC Kimlik numaranız, GSM numaranız, cep telefonu marka-model bilgileri istenmez.

Tarafımızdan gönderilen e-postalar ipara.com.tr uzantılıdır. Şirketimizden gönderilmiş gibi görünen fakat ipara.com.tr uzantılı olmayan hiçbir mail adresine itibar etmeyiniz.

SMS ya da e-posta ile gelen linklere tıklayarak eriştiğiniz sayfalarda kişisel bilgilerinizi, şifrenizi, kart numaralarınızı ya da kart şifrelerinizi girmeyiniz.

Gönderdiğimiz e-postalar sadece bilgi amaçlıdır.

Şüpheli bir durumla karşılaştığınızda lütfen +90 212 274 72 72 nolu çağrı merkezimizi arayınız.

Dolandırıcılık ve şüpheli işlemlerde yapılması gerekenler ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.


Bilgilendirme

Değerli bireysel müşterimiz, sunduğumuz hizmetlerden kaynaklı olarak yaşadığınız (bireysel nitelik taşıyan, dolayısıyla ticari faaliyet kapsamına girmeyen) ihtilaf konusunda kuruluşumuza, uyuşmazlığa konu işlem veya eylemin gerçekleştiği tarihten itibaren en geç 2 yıl içerisinde yazılı başvuru gerçekleştirmiş ve bu başvurunuz, başvuru tarihinizden itibaren 20 gün içerisinde; yanıtlanmamışsa yanıt verilmesi gereken 20 günlük sürenin bitiminden itibaren, başvurunuz olumsuz yanıtlanmış veya verilen yanıtı yeterli bulmamanız halinde ise yanıt tarihinden itibaren 60 gün içerisinde Türkiye Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Birliği (“TÖDEB”) Bireysel Müşteri Hakem Heyetine İlişkin Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik uyarınca konuyla ilgili TÖDEB Bireysel Müşteri Hakem Heyeti’ne başvurma hakkınız bulunmaktadır.

TÖDEB Bireysel Müşteri Hakem Heyeti’ne başvuru formuna aşağıdaki linkten veya www.todeb.org.tr sitesinden ulaşabilirsiniz. Form ilgili bilgilerin doldurulması ve gerekli belgelerin yüklenmesi sonucu www.todeb.org.tr adresi üzerinden elektronik olarak iletilebilir.

https://todeb.org.tr/hakemheyetibasvuruformu/

TÖDEB Bireysel Müşteri Hakem Heyeti’ne başvuru ile ilgili tüm detaylı bilgilere buraya tıklayarak ( https://todeb.org.tr/sayfa/bireysel-musteri-hakem-heyeti/56/ ) ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Bilgilendirme Broşürünü de inceleyebilirsiniz.