02
İPARA FARKIİNDİRİM DÜNYASI / 1 MİLYON MÜŞTERİ / ÖZEL KARTLAR

Web Sitesi Dışındaki Tahsilatlar

Birden fazla ürün ve hizmet satışına sahip, ayrıca sıklıkla para transferi işlemleri yapan firmaların hesap bilgisi (IBAN) paylaşmasına gerek kalmadan, hızlı ve kolay şekilde oluşturacağı linkten ödeme almasıdır. Kurum paneli yada çağrı merkezinden taleplerinizi iletebilirsiniz.

iPara Sanal POS’ta
Neler Var?

iPara Sanal POS’ta
Neler Var?

Tek Tıkla Ödeme

Müşterilerinizin e-ticaret sitenizden yaptıkları alışverişlerde kart bilgilerini tekrar girmesine gerek kalmadan hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde alışverişlerini tamamlamalarını sağlayabilirsiniz.

Kart Saklama

iPara’nın PCI-DSS sertifikalı ödeme altyapısı ile müşterilerinizin kart bilgileri güvenle saklanır. Bir sonraki alışverişlerinde kart bilgilerini girmeden hızlı ve kolay şekilde ödeme yapmasını sağlar.

Tekrarlayan Ödeme

Tekrarlayan ödeme çözümümüz, düzenli ödeme alan (aidat, abonelik, bağış, vs.) işletmeler, vakıflar, dernekler ve e-ticaret siteleri için tasarlanmıştır.

Tekrarlayan Ödeme

iPara'nın PCI-DSS sertifikasına sahip güvenli ödeme altyapısı sayesinde müşterilerin kart bilgileri güvenle saklanır, zaman planlayıcısı sayesinde belirlenen aralıkl​ar (saatlik, haftalık, aylık, yıllık) ile tahsilatları kolayca gerçekleştirilebilir ve ileriye dönük ödeme bilgileri güncellenebilir.

Tekrarlayan Ödeme

Tekrarlayan Ödeme Çözümümüzden faydalanmak için hemen kayıt olun veya müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin

Ortak Ödeme

iPara’nın güvenli Ortak Ödeme Sayfası çözümü ile ek bir entegrasyona ihtiyaç duymadan zaman ve maliyet avantajı sağlayın.

Rapor Sayfası

Günlük, aylık veya talep ettiğiniz periyotlarda e-ticaret mağazanızın iPara POS’larından geçen tüm ödeme, iptal ve iade işlemlerini takip edebilir, arşivlenebilir excel raporlarını alabilirsiniz. ​​

Anlaşmalı 8 Kart Markası

Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf, Advantage ve Ziraatcombo'ya ait kredi ve banka kartları ile ödeme alabilirsiniz.

Yurt Dışı Kart Kabul Modülü

iPara ile farklı döviz kurları üzerinden satış yapabilirsiniz.

İŞİNİZ İÇİN

Siz kazancınıza odaklanın gerisini biz hallederiz.

Tek Entegrasyon

Her banka ile ayrı ayrı tamamlamanız gereken teknik, hukuki ve diğer süreçleri iPara ile tek bir entegrasyon yaparak geçebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Tek çekimden 12 takside kadar müşterilerinize yerli ve yabancı kartla ödeme opsiyonları sunabilirsiniz.

Her Gün Ödeme

iPara altyapısını kullanarak tahsil edilen tutarlar her iş günü hesabınıza otomatik olarak geçer.

Müşterileriniz Sepetten Dönmesin

iPara Sanal POS ile müşterilerinize "Kart Saklama" ve "Tek Tıkla Ödeme" seçenekleri sunabilir ve böylece sitenizdeki sepet terk etme oranını düşürebilirsiniz.

Detaylı Raporlama ve Kullanıcı Dostu Arayüzler

Tüm satın alma işlemlerini gelişmiş kullanıcı dostu arayüzler ile 7/24 takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.

7/24 Güvenli

7/24 yazılım ve canlı operatör destekli sahtecilik (fraud) kontrolleri sayesinde ters ibraz (chargeback) riskini en aza indirebilirsiniz.

iPara Api ile Sitenize Sanal POS’u Entegre Edin

iPara Api ile Sitenize Sanal POS’u Entegre Edin

iPara APi ile tek bir entegrasyon yapın, e-ticaret sitenizde tüm banka ve kredi kartlarından müşterilerinizin alışverişlerini kolaylaştıran çözümlerle, güvenilir ve online ödeme almaya başlayın.

E-Ticaret
yapmanın
kolay
yolu iPara

1.55